WENTYLACJA I KLIMATYZACJA OBIEKTÓW SPORTOWYCH

Ciesz się świeżym i chłodnym powietrzem w gorące dni na otwartej bądź zamkniętej przestrzeni. Teraz to możliwe dzięki klimatyzatorom ewaporacyjnym Ekonair.

boisko2
 
Na terenie obiektów sportowych niezbędne jest utrzymanie właściwej wentylacji oraz odpowiedniej, niezbyt wysokiej temperatury aby zapewnić sportowcom idealne warunki do rywalizacji a widzom odpowidni komfort śedzenia widowiska.

Nasze klimatyzatory ewaporacyjne mogą schłodzić powietrze z 30 st.C do 20 st.C w gorący i suchy dzień. Taka temperatura pozwala uzyskać odpowiedni komfort cieplny dla użytkowników obiektu oraz podnosi wydajność samych sportowców.

Klimatyzatory ewaporacyjne Ekonair mogą schłodzić powierzchnię 200m2 wykorzystując zaledwie 1 kW mocy elektrycznej i stosunkowo niewielekie ilości wody, uzyskując blisko 30 kW mocy chłodniczej. Klimatyzator podłącza się do zwykłego gniazda jednofazowego lub w przypadku większych jednostek pod zasilanie trójfazowe.
W ofercie posiadamy rółwnież klimatyzatory mobilne, które mogą być dowolnie transportowane na kołach do miejsc aktualnie wymagających chłodzenia.

 

 

Przykłady zastosowania chłodzenia ewaporacyjnego:

  • Stadiony piłkarskie
  • Szatnie
  • Stadiony lekkoatletyczne
  • Hale sportowe
  • Otwarte korty

Z 1KW DOSTARCZONEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ MOŻNA UZYSKAĆ OKOŁO 33 KW MOCY CHŁODNICZEJ.

Skontaktuj się z nami, a my doradzimy jak dobrać klimatyzatory ewaporacyjne dla Ciebie.

Odsłony: 2666