WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ NIDEC MOTORS& ACTUATORS

NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z o.o jest globalną firmą z oddziałami produkcyjnymi na całym świcie. Firma Nidec ma wieloletnie doświadczenie w produkcji  części samochodowych takich jak silniki elektryczne i rozruszniki. Odział produkcyjny w Niepołomicach specjalizuje się w produkcji silników prądu stałego stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym.

 

Czytaj więcej: WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ NIDEC MOTORS& ACTUATORS

WENTYLACJA KLIMATYZACJA SCHŁADZANIE HALI PRODUKCYJNEJ SOLVAY

Fabryka Solvay specjalizuje się w produkcji wyrobów chemicznych. Dostarcza swoje produkty do głównych producentów z branż: motoryzacyjnej, kosmetycznej, farmaceutycznej, elektronicznej, artykułów konsumenckich i przemysłowych. Jej strukture tworzy 11 globalnych przedsiębiorstw. 

 

Czytaj więcej: WENTYLACJA KLIMATYZACJA SCHŁADZANIE HALI PRODUKCYJNEJ SOLVAY

WENTYLACJA KLIMATYZACJA RESTAURACJI KOMODA

Restauracja Komoda to lokal o powierzchni ok 150m2. Właściciel restauracji szukając rozwiązania kierował  się czterema kryteriami: kosztami urządzenia i jego instalacji a także ekologią i najniższymi kosztami eksploatacji.

 

Czytaj więcej: WENTYLACJA KLIMATYZACJA RESTAURACJI KOMODA

WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE BROWARNI KOMPANII PIWOWARSKIEJ S.A.

Browar w Poznaniu jest jednym z najbardziej zaawansowanych browarów w Europie. Zakład jest w stanie wyprodukować 8,2 mln hektolitrów piwa rocznie, co daje 1,64 miliarda butelek piwa.

 W zakładzie piwowarskim w Poznaniu zatrudnionych jest 500 osób, z których większość pracuje przy produkcji.

 

 

Czytaj więcej: WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE BROWARNI KOMPANII PIWOWARSKIEJ S.A.

WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ HUTCHINSON

Zakłady produkcyjne Hutchinson w Polsce zajmują się produkcją przewodów niskiego ciśnienia do transportu płynów jak olej, paliwo i woda. Przewody wykonane są z gumy i tworzyw sztucznych.

 

Czytaj więcej: WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ HUTCHINSON

WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ PHOENIX CONTACT

Phoenix Contact jest globalną firmą z siedzibą w Niemczech z prawie 100-letnim doświadczeniem w zakresie produkcji maszyn i automatyzacji. Jej produkty sprawdzają się codziennie w obszarach jak: szafy sterownicze, instalacje obiektowe, urządzenia i technika przyłączy, itp. W ofercie posiadają ponad 60 000 produktów.

 

Czytaj więcej: WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ PHOENIX CONTACT

WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ POLPLAST

Firma PlastPol Sp. z o.o. zajmuje się przetwórstwem tworzywa sztucznego. W hali produkcyjnej, gdzie znajdują się wtryskarki występowała bardzo wysoka temperatura powodująca duży dyskomfort pracowników utrudniający im pracę. Firma zdecydowała się na poszukiwanie rozwiązania, które zapewni odpowiednią wentylację hali oraz zredukuje temperaturę do parametrów umożliwiających komfortową pracę.  

 

Czytaj więcej: WENTYLACJA KLIMATYZACJA CHŁODZENIE HALI PRODUKCYJNEJ POLPLAST