O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Na rynku klimatyzatorów ewaporacyjnych jesteśmy znaną marką, dziękiwysokiej jakości oferowanych produktów oraz wieloletniego niezbędnego doświadczenia w branży. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję krajowego lidera rynku, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości.

Regularnie uczestniczymy w targach handlowych oraz imprezach związanych z instalacjami, ekologią i energetyką, watro zatem śledzić naszą sekcję wydarzeń. Zawsze z wielką przyjemnością rozmawiamy z ludźmi o ich planach i inwestycjach, dlatego zapraszamy do przynoszenia ze sobą planów lub projektów, które chcż Państwo z nami skonsultować.

Targi Forum Wentylacja Klimatyzacja 2019r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 W naszej ofercie znajdą Państwo:

- Klimatyzatory ewaporacyjne:
     - bezpośrednie
     - pośrednie
     - hybrydowe
- Ściany chłodzące
- Wentylatory wyciągowe
- Sterowania grupowe
- Akcesoria
- Części zamienne

 

Zapraszamy do przyjrzenia się naszemu wachlarzowi projektów, opisanych jako zastosowania i realizacje, co daje wyobrażenie o wymaganiach każdej z zaprezentowanych realizacji i sposobach w jaki partnerzy Ekonair rozwiązali różnorodne problemy, które przed nimi postawiono.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów.

Chcemy się rozwijać razem z Państwem dlatego zapraszamy do współpracy i zachęcamy odwiedzić naszą sekcję Partnerzy.

 

 

Odsłony: 1909